Jesteśmy młodym, ambitnym i rozwijającym się zespołem. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, kompetencje i umiejętności praktyczne na wielu kursach i konferencjach w jakich często uczestniczymy.

Gabinet GONADETN STOMATOLOGIA rozpoczął działalność 5 września 2016 roku. Powstał jako realizacja marzeń jego właścicielki lek. dent. Natalii Gołębiowskiej, aby zaoferować pacjentom nową jakość.

Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych w dziedzinie stomatologii zachowawczej, chirurgii, ortodoncji oraz protetyki. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, po to, aby jakość tego co robimy była najwyższa. W gabinecie pracujemy na nowoczesnym unicie stomatologicznym Antos A6 Plus. Wykonujemy zdjęcia RTG. Do endodoncji (leczenia kanałowego) wykorzystujemy nowoczesny mikro-motor Reciproc Gold.

Jednak ponad nowoczesne wyposażenie gabinetu, najważniejszy jest dla nas pacjent i jego potrzeby. Jesteśmy po to, aby służyć Państwu i jak najlepiej, najbardziej profesjonalnie, pomóc rozwiązywać problemy stomatologiczne z jakimi się Państwo borykacie.